Все  |  28.01.19  |  понеділок
 

З'явилися відеокадри фільму про Голодомор в Україні

Фрагмент історичного екшену під назвою "Гарет Джонс" опублікувало видання Variety.

Сюжет стрічки побудований на реальній історія британського журналіста Гарета Джонса. Він у 1933 році відправився в СРСР із метою розповісти світові правду про злочини сталінського режиму. Одним із основних завдань журналіста висвітлити Голодомор в Україні. Зібрані матеріали Джонс оформив у репортажі, але західні політики вирішили не брати до уваги незручну для них правду, а авторитетні видання теж відмовлялись публікувати матеріали. Згодом ці статті надихнули Джорджа Оруелла на створення роману під назвою "Скотний двір", який розповів про тогочасну ситуацію в Україні..

Знімали фільм за копродукції Польщі, України та Великобританії.

Режисером фільму стала Агнешка Холланд. Примітно й те, що він увійшов до основного конкурсу 69-го Берлінського кінофестивалю.

У короткому ролику, який опублікували, видно, як Гарет Джонс дзвонить своєму знайомому в Москву і просить організувати інтерв'ю зі Сталіним. Джонс також повідомляє, що його знайомий розкопав велику тему, і в цей час їх роз'єднують.

Ролі у фільмі зіграли Джеймс Нортон (серіал "Війна і мир"), Ванесса Кірбі ( "Корона", "Місія нездійсненна: Фолаут"), Пітер Сарсгаард ( "Чудова сімка"), Джозеф Моул ( "Гра престолів") і Кеннет Кренем ( "Малефісент"). Також до акторського складу увійшли українські актори Яків Ткаченко ( "Припутні") і Олег Драч ( "Незламна").

В українському прокаті стрічку "Гарет Джонс" очікують вийде 2019-го року.

Варто відзначити, що Агнешка Холланд знімала окремі епізоди серіалу "Картковий будиночок", а також номінувалася на "Оскар" за фільми "Європа, Європа" і "В темряві". У її колекції нагород є приз Берлінського кінофестивалю за картину "Слід звіра".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах