Зсу  |  23.10.17  |  понеділок
 

Муженко розповів про процес переходу ЗСУ на стандарти НАТО

Керівник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко в ефірі Голосу Америки заявив, що Україні в спадок від СРСР дісталися значні запаси озброєння і боєприпасів.

Це, за словами військового, безпосередньо впливає на перехід армії ВСУ на стрілецьку зброю Північноатлантичного Альянсу, тобто робить цей процес не швидким.

"Це не настільки швидкий процес, як би нам хотілося того. Безліч озброєнь і військової техніки в нашій країні - це техніка колишнього СРСР. Все буде залежати від того, наскільки інтенсивно буде проходити переозброєння українських військ. Однак цей процес йде вперед",

- заявив Муженко.

При цьому Муженко навів приклад, що "Укроборонпром" буде випускати по ліцензії американської компанії Aerocraft штурмову гвинтівку М4-WAC-47. Ця зброя створено на базі AR-15, і завдяки модульній конструкції у неї передбачена можливість зміни калібру, тобто змінюється верхня частина карабіна. Примітно, що з такої зброї можна стріляти як патронами американського виробництва 5,56 * 45 міліметрів НАТО, так і радянським 7,62 * 39 мм.

Також керівник Генштабу відмовився назвати навіть приблизні терміни переходу Збройних сил України на калібри Північноатлантичного Альянсу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...