Все  |  21.01.19  |  понеділок
 

Зі Львова відкриють 4 нові авіарейси у 2019 році

Від початку березня можна буде полетіти зі Львова в Копенгаген і Прагу, з квітня - у Ригу, а на початку літа - в Одесу.

Із 3 березня зі Львова можна буде полетіти до Копенгагена. Вартість квитків становить 909 грн в один бік. Авіарейс буде відправлятися із Копенгагена щосереди та щоп’ятниці о 16:25, а зі Львова – о 19:45. Час у дорозі буде тривати 2 год за місцевим часом.

У березні український лоукостер SkyUp має відкрити рейси до Праги. Однак на сайті авіаперевізника поки що не має точного розкладу рейсів і квитків.

Із 2 квітня латвійська компанія airBaltic відкриє зі Львова рейс до Риги – столиці Латвії. Рейси зі Львова будуть у вівторок, четвер, суботу та неділю. З Риги до Львова можна буде полетіти в понеділок, середу, п’ятницю і суботу. Час у дорозі – майже 2 год. Найдешевші квитки коштують від 63 євро.

Від 10 червня будуть прямі авіарейси зі Львова до Одеси, які виконуватиме SkyUp. У вівторок о 13:30 літак відправлятиметься зі Львова до Одеси. У зворотному напрямку рейс вирушить о 15:30. Щочетверга і щонеділі вильоти зі Львова заплановано на 12:00, а з Одеси – на 10:00. Час у дорозі – 1 год. Наразі не відомо вартість квитків.

У 2019 році ще планують відкрити три авіарейси зі Львова. Лоукостер Wizz Air планує літати зі Львова до Будапешта. KLM ініціює відкриття авіарейсу Львів – Амстердам. А влітку Quatar Airlines може полетіти до столиці Катару – Дохи.    

 
 

Коментарі (0) перегляди: 799

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах