Все  |  10.01.19  |  четвер
 

Жириновський розповів про масштабні бунти в Росії

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський, у процесі засідання Держдуми в новому році озвучив кілька свіжих та гучних заяв.

Таким чином Жириновський заявив, що Російська Федерація не зможе увійти в п'ятірку кращих економік світу, і в умовах, що склалися партія "Єдина Росія" не повинна пишатися виконаною роботою.

Політик прогнозує те, що найближчим часом в Росії можуть буквально розгорітися справжні бунти соціального характеру, які виявляться набагато серйознішими за протести "жовтих жилетів" у Франції або ж акції протестів у Вірменії. Жириновський вважає, що зараз настав такий час, коли уесь світ наближається до великої війни.

Згідно із його словами, всі стандарти, які були до цього у світі - зламались. У свою чергу Російська Федерація взяла собі "все найгірше" і від соціалізму і від комунізму, а також й від капіталізму. 

Жириновський зазначив, що все ще неможливо в країні сформувати нормальну багатопартійну систему. Відповідно, у Росії, як за радянської влади, одна партія, результати роботи якої найкращі та найвагоміші.

Також політик вважає, що скоро слід очікувати відставки президента Франції Еммануеля Макрона. Жириновський вважає, що французи таки зможуть звільнитися від президента, якого так не люблять і змусити працювати парламент. Політик назвав французів молодцями, які йдуть попереду, коли, натомість, в Росії продовжують думати, скільки партій їм потрібно.

 
 

Коментарі (4) перегляди: 319

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах