Все  |  16.10.19  |  середа
 

Зеленський змінив керівника Управління державної охорони

Володимир Зеленський, президент України, призначив нового начальника Управління державної охорони України.

Зеленський указом № 755/2019 звільнив Олексія Оцерклевича з посади начальника Управління державної охорони. При цьому глава держави надав йому військове звання генерал-майора. Про це 16 жовтня повідомили в прес-службі президента.

Указом № 756/2019 український лідер призначив новим начальником УДО Сергія Рудя.

"Призначити Рудя Сергія Леонідовича начальником Управління державної охорони України", — йдеться в документі.

За інформацією «РБК-Україна», раніше Рудь працював в Інституті УДО Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У декларації службовця за 2016 рік зазначається, що він заробив 219,7 тис. грн в інституті УДО і 4,7 тис. гонорарів та інших виплат. Рудь володіє будинком у Києві площею 67 кв. м та двома земельними ділянками у Вінницькій та Хмельницькій областях. Серед транспорту у власності нового начальника УДО є автомобіль 2012 року випуску. Його дружина володіє будинком та земельною ділянкою в Хмельницькій області.

Нагадаємо, 29 травня президент Володимир Зеленський призначив підполковника Олексія Оцерклевича начальником Управління державної охорони. Призначити Оцерклевича на цю посаду главі держави рекомендували офіцери, ветерани АТО, волонтери та журналісти.

Про це повідомляє racurs.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах