Все  |  16.10.19  |  середа
 

Зеленський вирушив з візитом до Латвії

Під час візиту заплановані зустрічі з президентом Латвії, спікером Сейму і прем'єр-міністром.

Офіційна церемонія розпочнеться о 10:30.

Президент України Володимир Зеленський в середу, 16 жовтня, відвідає з офіційним візитом Латвійську Республіку. Про це йдеться на сайтах глави держави і канцелярії президента Латвії.

"Під час візиту заплановані зустрічі глави держави з президентом Латвії Егілсом Левітсом, спікером Сейму (парламенту) Латвії Інара Мурнієце і прем'єр-міністром Латвії Крішьянісом Каріньшем", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що офіційна церемонія зустрічі Зеленського в президентському палаці (Ризькому замку) розпочнеться о 10:30. Президента України з дружиною зустріне його колега з Латвії Егілс Левітс. Пізніше відбудеться зустріч двох делегацій, а також спільна прес-конференція президентів Латвії і України.

У Ризі Володимир Зеленський також зустрінеться з представниками української громади в Латвії. Зокрема, український лідер візьме участь в церемонії покладання квітів до Пам'ятника свободи, а також відвідає Латвійський музей окупації.

Останньою подією в цей день стане церемонія відкриття меморіальної дошки до 100-річчя початку роботи першої дипломатичної місії України (Української Народної Республіки) в Ризі на тому ж будинку, де, за свідченням вчених-істориків, вона працювала.

Про це повідомляє ua.korrespondent.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах