Все  |  15.04.19  |  понеділок
 

Зеленський поширив відеозвернення до Порошенка

Шоумен просить Порошенка не бігати за ним по телеканалах, а зайнятися відповідальними справами президента.

У понеділок, 15 квітня, кандидат у Президенти України Володимир Зеленський поширив відеозвернення до свого опонента чинного президента Петра Порошенка.

Зеленський розмістив відеозвернення на своїй сторінці у Фейсбук.

У відео шоумен закликає Порошенка краще зайнятися своїми обов’язками та виконанням обіцянок, а не бігати за ним по телеканалах. Зокрема Зеленський нагадав, що потрібно посадити вбивць Гандзюк і Свинарчуків.

«Хочу звернутися до людини, яка займає дуже серйозну посаду – посаду Президента України. Пане Порошенко, я дуже хочу, щоб ви від «я почув» перейшли до «я зроблю». А саме – посадили вбивць Катерини Гандзюк, посадили Свинарчуків і згадали про те, що ви забули про наших полонених моряків, які зараз сидять за ґратами і чекають, поки ви набігаєтеся по каналах в пошуках Зеленського, наздаєтеся аналізів всім і накричитеся на стадіоні», – сказав Володимир Зеленський у відеозверненні.

Шоумен наголосив, що кожного дня в нього є справи, тому він відмовляється від пропозиції Порошенка – провести дебати в будь-який день до 19 квітня.

Команда Зеленського анонсувала дебати на стадіоні Олімпійський 19 квітня о 19:00.

Нагадаємо, що в неділю, 14 квітня, Порошенко приїхав на дебати зі Зеленським на стадіон Олімпійський. Проте шоумен так і не з’явився.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах