Зброя  |  19.05.22  |  четвер
 

Україна отримає додаткові бронетранспортери з Австралії

Австралійський уряд готовий продовжувати нарощування подальшої військової допомоги Україні.

Уряд Австралії вирішив додатково передати Україні ще 20 бронеавтомобілів Bushmaster та 14 бронетранспортерів M113. Їх загальна сума – 60,9 мільйона доларів.

Заяву про це зробив міністра оборони Австралії Пітер Даттон. Також країна доставить 60 палет медичних товарів від австралійських громадян, три палети обладнання для радіаційного моніторингу та засобів індивідуального захисту від імені Австралійського управління радіаційного захисту та ядерної безпеки й Австралійської організації з ядерної науки та технологій.

«Така додаткова допомога ще більше підтримає уряд України у його відповідях на жорстоке, невтомне та незаконне вторгнення Росії»,

– зазначив Даттон.

Він наголосив, що уряд Австралії продовжуватиме виявляти можливості для подальшої військової допомоги, щоб оперативно надати необхідний потенціал Збройним силам України.

Нещодавно Австралія передала Україні 20 бронеавтомобілів Bushmaster вартістю 38 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що вчора Австралія розширила санкційний список осіб, які підтримали війну Росії проти України. До списку потрапив колишній народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива.

На початку квітня стало відомо, що адміністрація Байдена працює з європейськими союзниками, а також Австралією, над переданням танків радянського виробництва для зміцнення української оборони на Донбасі.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e