Зброя  |  13.04.22  |  середа
 

У Німеччині погодили постачання важкого озброєння в Україну

Німецький оборонний концерн готовий поставити Україні до 50-ти танків і 60-ти БМП.

Правляча коаліція в Німеччині погодила постачання важкого озброєння для України.

Про це повідомив у твіттері депутат Бундестагу від Вільної демократичної партії (ВДП) та учасник парламентської групи з оборонної політики Маркус Фабер.

Раніше найбільша політична сила – Соціал-демократична партія – стримано оцінювала можливість таких постачань.

«Дорогі друзі, Німеччина тепер буде швидко поставляти в Україну важку техніку. Я радий, що Вільна демократична партія та наші партнери з коаліції змогли домовитися про це»,

– зазначив він.

Раніше з’являлася інформація, що німецький оборонний концерн готовий поставити Україні до 50-ти танків і 60-ти БМП. А міністерка закордонних справ Анналена Бербок казала, що в Європи немає більше часу для відмовок, і Києву необхідно поставити важке озброєння.

Нагадаємо, що федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр збирався відвідати Україну, проте президент Володимир Зеленський відмовився з ним зустрічатися.

Наприкінці березня в Берліні відбулася чергова акція на підтримку України. Цього разу небайдужі зібралися біля офісу канцлера Німеччини Олафі Шольца. Учасники мітингу вимагали зупинити бізнес-стосунки Німеччини та Росії. Українці передали лист з вимогою негайно припинити торгівлю між країнами.

Раніше офіційний представник уряду Німеччини Штеффен Хебештрайт заявив, що Берлін виступає проти відправлення миротворчої місії НАТО в Україну. За його словами, це червона лінія.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e