Все  |  17.11.18  |  субота

Збірна України розгромно поступилася Словаччині

Експериментальний склад збірної України не виправдав очікувань і перервав дев'ятиматчеву безпрограшну серію Андрія Шевченка.

Цей поєдинок уже нічого не вирішував для збірної України. Після перемоги над чехами, українці на 100% гарантували собі вихід до першого дивізіону дебютного розіграшу Ліги Націй. Матч зі Словаччиною був заключним у груповому етапі і на ньому можна було поекспериментувати та просто відпочити.

Цього не можна сказати про Словаччину. На момент матчу у них не було в активі набраних очок, тому перемога над Україною дала б їм можливість зрівнятися за очками з чехами і в останньому турі вирішити з ними долю другого місця.

Настрій у словаків був однозначно грати першим номером, у той час як Україна вийшла навмисно експериментальним складом. У команді був відсутній ряд лідерів на всіх позиціях, а значить, що підопічні Андрія Шевченка були готові майже до всього.

Перший гол господарі поля забили на 6-й хвилині. Марек Гамшек розіграв штрафний із Руснаком, який з накату несподівано пробив у ближній кут воріт. Рикошет від українського захисника й обмежена видимість завадили Денису Бойко захистити ворота своєї команди. 1:0.

На цьому словаки зупинятися не хотіли. Далі було ще кілька втрачених моментів, господарі поля відчувати себе вільно на чужій половині, тому могли використовувати найрізноманітніші комбінації, використовуючи хаос в українській обороні. Щоправда, наступний гол був на 100 відсотків помилкою воротаря, а не захисту. На 26-й хвилині дальнім ударом рахунок подвоїв Куцка. Український голкіпер міг рятувати ворота, проте невдало підставив кулаки під м'яч, і снаряд закрутився у рамку. 2:0.

На другий тайм українська команда вийшла у зовсім іншому, більш бойовому настрої. Їм навіть вдалося внести деяку інтригу в поєдинок. На 47-й хвилині взяттям воріт відзначився Коноплянка, який в дотик після передачі Караваєва пробив точно у кут воріт. 2:1

Однак зрозуміло все стало на 53 хвилині після того, як черговий розстріл воріт Бойка закінчився взяттям воріт. Та ще і яким! Автор першого гола Руснак зробив передачу на Зрелака, який п'ятою в один дотик перенаправив м'яч по воротах збірної України. 3:1.

Ну а крапку в цьому поєдинку менш, ніж через 10 хвилин поставив Мак, забивши четвертий гол з передачі вже знайомого нам Руснака. Мак добре обробив м'яч і як з гармати пробив з-за меж штрафного майданчика. 4:1.

Нагадаємо, що Збірна України з футболу серед жінок одержала впевнену перемогу. Наші дівчата зіграли другий товариський матч у Туреччині проти збірної Косово. Турнір провели вчора, 12 листопада і завершили із рахунком 4:0 на користь України.