Все  |  13.07.18  |  п'ятниця
 

Завтра відбудеться матч за третє місце на ЧС-2018

У суботу, 14 липня, о 17:00 розпочнеться поєдинок за третє місце Чемпіонату світу з футболу 2018 між збірними Англії та Бельгії.

Сам по собі матч обіцяє бути не менш цікавим, ніж фінал турніру, адже зійдуться дві збірні, які рідко радують своїх уболівальників медалями в подібних турнірах. Ані Англія, ані Бельгія ще не вигравали в 21 сторіччі титулів на чемпіонатах Європи і світу, проте в цьому році зарекомендували себе як дуже здібні команди. А оскільки Чемпіонат світу з футболу в Росії цьогоріч виявився багатим на сюрпризи, адже майже всі топ-збірні повилітали ще на етапі 1/4 фіналу, прийшов час тріумфу більш молодих і амбітних команд. 

Примітно, що дуже багато гравців збірної Бельгії грають в АПЛ, тобто про те, що таке англійський футбол вони знають дуже добре. Це дійсно золоте покоління, де кожен другий гравець у збірній виступає за європейський топ-клуб і має постійну ігрову практику. Лінія атаки бельгійців з легкістю розрубала захист досвідчених бразільців, саме тому їхню міць важко переоцінити. 

Свіжим і гарячим футболістам зі збірної Бельгії буде протистояти Англія. І хоча в останні роки англійці себе показують не більше і не менше, ніж міцний середняк, в цьому році вони нібито перебувають на піку своєї форми, хоча особливо і не виділяються своєю результативністю. Практично всі голи збірна Англії забивала зі стандартів, однак це так само говорить про те, якою небезпечною може бути команда під час штрафних і кутових ударів.

Проте, букмекери в своїх прогнозах все ж схиляються на бік збірної Бельгії, оскільки вона об'єктивно краще показала себе на цьому чемпіонаті. Коефіцієнт на перемогу бельгійців в середньому становить 2.15, тоді як на перемогу Англії - 3.5.

Матч можна буде подивитися на телеканалі "Інтер" завтра о 17:00.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах