Все  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

Завтра у Львові перекриють вулицю через концерт

У зв’язку з проведенням на стадіоні "Арена Львів" концерту "Кузьма 50", 15 вересня, в суботу, на вулиці Стрийській буде ускладнений рух транспорту.

Про це повідомили сьогодні, в п’ятницю, 14 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

У міськраді також просять мешканців міста по можливості оминати цю ділянку дороги, щоб не створювати заторів. З метою безпеки глядачів на концерті, буде закрита для транспорту вулиця Карла Мікльоша, але відкрита для пішоходів. Також, як повідомляють в міськраді, на місці буде працювати патрульна поліція. 

У міськраді також уточнили, що на завтрашній концерт "Кузьма 50", зі слів організаторів, продано більше 25 тисяч квитків.

"Відтак, очікується, що перед початком концерту буде ускладнений рух транспорту на вулиці Стрийській біля стадіону. З міркувань безпеки зі 17.00 буде організовано окрему систему заїзду транспорту до стадіону. Зі 17.00 до 24.00 закриють для проїзду транспорту вулицю Карла Мікльоша, яка буде пішохідною", - розповіли в прес-службі. 

Також в міськраді поінформували, що приватні автомобілі на стадіон зможуть заїхати трьома шляхами - з вулиці Стрийської, з кільцевої дороги та з автовокзалу. Для того, щоб глядачі потрапили на концерт, буде збільшено кількість маршруток, які курсують у напрямку стадіону. Маршрутки, за попередньою домовленістю, будуть курсувати до першої години ночі. Також прес-служба міськради просить власників авто залишати їх на паркінгу правильно,щоб не створювати незручностей для інших відвідувачів концерту. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах