Заворушення  |  09.08.18  |  четвер
 

Бунт у Лук'янівському СІЗО: в'язні готували масові заворушення

Військова прокуратура здійснює процесуальне керівництво у провадженні за фактом вчинення злочинів ув’язненими "Київського слідчого ізолятору".

Як повідомляє відділ зв'язків із громадськістю та ЗМІ ГПУ, засуджені Лук'янівського СІЗО, використовуючи засоби мобільного зв’язку, діючи за попередньою змовою групою осіб, з погрозою вбивства, чинили тиск на іноземного громадянина, вимагаючи від нього передачі їм майна та/ чи права на майно, а також готували організацію масових заворушень та закликали до їх вчинення ув’язнених цієї установи.

Відомо, у четвер, 9 серпня, екс-бійці спецроти "Торнадо", яких утримують в Лук'янівському СІЗО, зчинили бунт під час того, як правоохоронці хотіли провести обшуки у їхній камері. Внаслідок спротиву було травмовано працівника кримінально-виконавчої служби. "Торнадівці" мали холодну зброю та саморобні вибухові пакети.

Прокуратура відкрила кримінальну справу за ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством), ч. 2 ст. 189 (вимагання) та ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 294 (масові заворушення) ККУ).

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах