Завод  |  03.11.13  |  неділя
 

На Львівщині спорудять сміттєпереробний завод

Очільник районної державної адміністрації Михайло Винницький провів робочу зустріч з директором “Е.С.П. Технології-Галичина” Василем Глушком.

Йшлося про зведення на Дрогобиччині сміттєпереробного заводу. Ця ідея нарешті може одержати практичне втілення. Фірма, яка планує працювати у нашому регіоні, уже розпочала свою діяльність у Стрийському районі. У її планах - зведення підприємства зі стовідсотковою переробкою твердих побутових відходів. Завдяки такій споруді цілковито зникає потреба у сміттєзвалищі.

Як повідомляє інвестор — українська фірма “Е.С.П. Технології”, виробництво не спричинить жодної шкоди навколишньому середовищу. На підприємстві створять близько ста тридцяти робочих місць. І, що найважливіше, район поступово врегулює давно наболіле питання сміття.

Зведення заводу заплановане на території Броницької сільради. Сесія сільради погодила відведення потрібної земельної ділянки площею 4,2 гектари ще у 2011 році (рішення від шостого вересня 2011 року №85).

Під час зустрічі керівник району наголосив на потребі серйозної, довготривалого партнерського співробітництва, яке б сприяло розвитку регіону та його екологічній безпеці. Після розмови в райдержадміністрації її очільник Михайло Винницький та керівник “Е.С.П. Технології-Галичина” Василь Глушко побували на місці спорудження майбутнього підприємства.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах