Все  |  03.10.19  |  четвер
 

Заступника Мальського можуть виключити з фракції - політичні розбірки

Депутата Львівської обласної ради Івана Собка, який від 1 жовтня став заступником голови Львівської ОДА, можуть виключити з фракції партії "Самопоміч".

Як повідомила керівник фракції Інна Свистун, днями має відбутись засідання фракції, на якому будуть обговорювати факт порушення фракційної дисципліни з боку Івана Собка.

Йдеться про те, що у середу, 2 жовтня, Львівська облрада постановила звільнити заступників голови ради Володимира Гірняка та Андрія Білоуса. Натомість обрали нових – Богдана Гагалюка та Юрія Гудиму. У фракції «Самопоміч» було вирішили не барти участь у голосуванні. Натомість Іван Собко, вочевидь, проголосував. При цьому кадрові рішення були проголосовані з мінімальною перевагою.

Відтак, Інна Свистин закинула Іванові Собку, що його депутатська поведінка обумовлена тим, яку посаду він обіймає.  

На закиди Іван Собко відповів у ФБ:

"Я поважаю позицію фракції, але, згідно з Положенням про фракцію, я чітко аргументував свою позицію, мене оці політичні баталії дістали, люди чекають від депутатів, виконавчої влади РОБОТИ, КОНСТРУКТИВНОЇ РОБОТИ, а не ПОЛІТИЧНИХ РОЗБІРОК.
Як я голосував у таємному режимі, це моя відповідальність, і звітність у мене є перед громадою.

Хочете переконатися, спитайте в простих людей, переконаєтесь!!!

Для мене депутатський мандат - це інструмент можливості покращення добробуту моїх виборців, для переконання - приїдьте в Брюховичі подивіться, що було, що є.

А політичні розбірки людям ой як вже набридли...".

Про це повідомляє westnews.info

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах