Все  |  06.06.13  |  четвер
 

Залізничні квитки – за статтю

Практика комплектування і формування потягів із чоловічими та жіночими купе поступово стає реальністю в Україні. Позаяк, у Європі такі купе у потягах є вже давно.

Але не всі українці це знають та ще дуже мало потягів укомплектовано такими вагонами. Як відомо, швидкісні потяги з Києва до Харкова, Львова та Одеси вже мають такі вагони з позначками «Ч» і «Ж».

Працівники Укрзалізниці вважають, що таке нововведення є додатковою зручністю для пасажирів, яке лише позитивно вплине на підвищення комфорту пасажирів та пасажирських перевезень загалом. Це прогресивний крок на шляху до розвитку і удосконалення транспортного обслуговування українців. Щоправда, за словами прес-служби, Укрзалізниці не усі пасажири вітають та однозначно реагують та сприймають такі запровадження. Так, поділ купе на чоловічі та жіночі, в першу чергу, до душі жінкам, які більше хочуть комфорту, аніж пригод, та матерям, які переживають за свою дитину, відпроваджуючи її до іншого міста. У чоловіків поки що до цього ставлення досить скептичне: вони не проти провести поїздку у веселій компанії.

Хай там як, але ніхто ж не сперечатиметься, що спокій, комфорт, порядок ще не заважали нікому. 

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3766

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах