Захоплення землі  |  10.02.22  |  четвер
 

За захоплення землі у Снопківському парку судитимуть директора підприємства

Про це інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv.com.

Прокурори Галицької окружної прокуратури міста Львова скерували до суду обвинувальний акт стосовно 51-річного директора одного із львівських підприємств за фактами самовільного зайняття земельної ділянки особливо цінних земель та самовільного будівництва будівель або споруд (ч. 2 ст. 197-1, ч. 4 ст. 197-1 КК України).

Слідством встановлено, що у жовтні минулого року фігурант, достовірно знаючи, що в підприємства, директором якого він є, відсутні будь-які дозвільні документи на право власності, користування або оренду земельної ділянки, незаконно самовільно зайняв частину земельної ділянки, розташованої на території «Снопківського парку» у місті Львові.

Після чого, із залученням осіб, які не були обізнані в його злочинних намірах, та будівельної техніки, розпочав будівництво на вказаній ділянці капітального фундаменту розміром 9,20 м на 14,7 м.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ Львівського РУП №1 ГУ НП у Львівській області.

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2021 року у Снопківському парку розпочали незаконні будівельні роботи. Просто посеред зеленої зони вирили котлован і почали заливати бетон. Про це міську інспекцію ДАБК повідомили місцеві мешканці.

Як тоді пояснив водій бетономіксера фірми «Галбетон», у Снопківському парку хотіли встановити… лавки.

З документів, які надав той же водій, був лише договір підряду «на проведення будівельно-монтажних робіт по встановленню лавочок у парку «Снопківський», укладений з ПП «Галицька імперія».

Бетономіксер поліція конфіскувала.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Інші новини розділу «захоплення землі»

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e