Все  |  16.03.18  |  п'ятниця
 

За "золото" Пхьончхана Абраменку вручили 500 тис. грн

Також в Києві на розв'язці метро "Лівобережна" з'явиться іменна клумба на честь Олександра розміром 65 квадратних метрів, для виготовлення якої використають 14 тисяч квітів.

Олімпійському чемпіону Олександрові Абраменку вручили премію у 500 тисяч гривень. Церемонія нагородження відбулася у п'ятницю, 16 березня, у президентській ложі київського НСК "Олімпійський", повідомляє Укрінформ.

Згідно з меморандумом, підписаним між Мінмолодьспорту України, рекламно-маркетинговим агентством "Спільна перемога" і ТМ Parimatch, володар золотої медалі Олімпіади-2018 отримав сертифікат на 500 тис грн.

"Ми продовжуємо кампанію "Спільна олімпійська перемога", яка є ініціативою Міністерства молоді та спорту, громадськості та соціально-відповідального бізнесу. Залучаючи позабюджетні засоби та призи, ми спільно з діловими колами України створили добру додаткову мотивацію для успішного виступу наших спортсменів на Олімпійських іграх ",

- зазначив під час церемонії міністр спорту Ігор Жданов.

Ще один незвичайний подарунок для олімпійського чемпіона підготували в "Київзеленбуді". У травні на розв'язці метро "Лівобережна" з'явиться іменна клумба на честь Олександра розміром 65 квадратних метрів. Для її виготовлення використають близько 14 тисяч квітів.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко вручив олімпійському чемпіонові орден "За заслуги" і сертифікат на квартиру. Орден також отримав і тренер збірної України з фристайлу Енвер Аблаєв. Крім того, спортсмен та його тренер отримали у столичному Олімпійському домі по 50 тисяч доларів від бізнесмена та мецената Павла Фукса.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах