Все  |  21.09.18  |  п'ятниця
 

Ювілейний Форум видавців обрав найкращі книжки

Подія відбулась на BookForum Best Book Award. Результати премії було оголошено у національній філармонії Львова

Конкурсантами стало близько 508 видань. За премію змагались 103 видавництва. Журі мало змогу обрати найкращих представників з трьох міст – Києва, Львова і Харкова.

Гран-прі отримала  книга «Наш Герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення»за авторством Андрія Гречило і Богдана Завітій, яку було надруковано у видавництві «Родовід».

Серед номінантів «Класичної української літератури» журі надало перевагу книжці «Листи. Леся Українка» видавничого дому «Комора».

У розділі «Сучасної української поезії» переможцем стала «Антологія молодої української поезії», яку упорядкував  Мирослав Лаюк із  видавництва «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га».

Визначився і переможець і у рубриці ««Місто-Львів». Здобула перемогу книга «Моцарт із Лемберга» за авторством Богдана Коломійчука, що презентувало Видавництво Старого Лева

Серед номінантів також відзначились кращі видавці у рубриці «Класична іноземна література в українському перекладі». Також визначився переможець і у сфері сучасної іноземної літератури в українському перекладі. Учасники форуму не оминули увагою і книжки для дітей, наукову та історичну літературу.

Наразі форум триватиме до 23 вересня. Ще можна встигнути  ознайомитись з його цікавими подіями і результатами 

 
 

Коментарі (2) перегляди: 569

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах