Єс-росія  |  11.10.18  |  четвер
 

США запропонували ЄС гроші за відмову від енергоресурсів Росії

Новий проект закону передбачає виділити кошти в розмірі 1-го мільярда доларів для фінансування європейських енергетичних проектів для зниження впливу Москви в цій сфері.

Цей проект вже був направлений в сенат конгресу США.

Інформація про "Закон про європейську енергетичну безпеку і диверсифікації" була оприлюднена на сайті одного з автором документа, демократа Кріса Мерфі. Також авторами цього законопроекту є ще одна людина - голова підкомітету з зовнішніх зв'язків сенату США по Європі і регіональному співробітництву в галузі безпеки, республіканець Рон Джонсон.

Варто відзначити, що в документі пропонується надати Сполученим Штатам Америки "нові інструменти для боротьби з негативним впливом Москви, а також сприяти створенню нових економічних можливостей в країні і за її межами". У повідомленні, зокрема, повідомляється, що країна-агресор використовує свою державу на ринку енергетики, але крім цього, в Кремлі використовують пропаганду, корупцію і хабарництво, щоб підірвати західні інститути і встановити більш поступливі, податливі уряди, які, цілком ймовірно, не зможуть протистояти Росії або особисто її президенту, диктатору Путіну.

У свою чергу в США мають намір диверсифікувати поставки енергії до країн Європи, знизивши, таким чином, вплив Російської Федерації на регіон.

 
 

Коментарі (15) перегляди: 2956

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах