Все  |  26.04.18  |  четвер
 

Вийшов музичний фільм про Чорнобильську трагедію

У четвер, 26-го квітня, в річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції відбулася всеукраїнська прем'єра короткометражного фільму-постсимфонії "Арка".

За півтора року фільм взяв участь у безлічі міжнародних кінофестивалів Європи, Азії та Америки, де завоював 18 номінацій і п'ять перемог.

Увечері 26-го квітня в 19:00 в Києві на Поштовій площі відбудеться грандіозний концерт ZonaНатхнення, присвячений Чорнобильській зоні. У ньому візьмуть участь артисти, чия творчість пов'язана з цим місцем: група ONUKA, Нікіта Рубченко і оркестр Наона. Вперше на великій сцені прозвучить саундтрек до фільму-постсимфонії "Арка".

Фільм був знятий в жовтні-листопаді 2016-го року у території Чорнобильської зони в безпосередній близькості від місця аварії під час будівництва захисної арки - нового укриття для зруйнованого 4-го енергоблоку, що дала назву фільму.

"Арка" розповідає 30-річну історію Чорнобильської катастрофи з перших хвилин після аварії до моменту, коли в 2016-му році нове укриття зайняло своє проектне положення. Унікальність фільму полягає в тому, що його історія розказана мовою музики, а єдині слова, які звучать у фільмі - це звернення Михайла Сергійовича Горбачова.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах