Вища освіта  |  24.04.18  |  вівторок
 

В Україні є активний попит лише на робочі спеціальності

Більшість безробітних людей у столиці, а також в інших великих українських містах, зокрема у Львові, мають вищу освіту, яка майже нікому не потрібна.

Про це свідчить статистика регіональних центрів зайнятості.

Наприклад, зараз у Києві 87% всіх зареєстрованих безробітних мають вищу освіту. 

Цікаво, що кількість безробітних не залежить від віку. Серед тих, хто стоїть на обліку в столичному центрі зайнятості 34% - люди до 35 років, 32% - безробітні від 35 до 45 років і 34% - старше 45 років.

У роботодавців України спостерігається активний попит на кваліфікованих працівників і представників найпростіших професій. Таких заявок більше половини. Однак, на ринку праці спостерігається дефіцит робочої сили в цьому сегменті, тому що багато таких працівників поїхали на заробітки до Польщі, Росії та інших країн.

Нагадаємо, що чотири мільйони українців, а це 16% працездатного населення країни, працює за кордоном. Такі результати дослідження оприлюднив Центр економічної стратегії (ЦЕК).  Українці шукають вищої оплати праці. 

Як раніше повідомляли "Ваші новини", в США прогнозують, що населення України суттєво скоротиться. Про це свідчить статистика аналітиків і соціологів Організації Об'єднаних Націй. Згідно із тенденцією і соціально-економічними показниками, вже до 2050 року українців стане менше більш ніж на третину (36%), а більшість населення буде похилого віку.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах