Викрадення  |  26.11.17  |  неділя
 

Затримали координатора блокади Донбасу Анатолія Виногродського

Найближчого соратника Семена Семенченка звинувачують у розбійних нападах та пограбуваннях.

Про затримання повідомив Давид Сакварелідзе.

"Зараз його везуть до Маріуполя по нібито надуманими звинуваченнями в пограбуванні або розбої. Це все частіше практикується Порошенком - викрадення людей",

 - сказав Сакварелідзе.

Нардепи Володимир Парасюк і Семен Семенченко також підтвердили, що Виногродського викрали і зараз його місце перебування невідоме.

 "Ми заїхали в гості до друзів. Коли повернулися до нашого "Smart", біля нас різко загальмував сірий джип, можливо це був "Pajero", не розгледіла, все відбувалося дуже швидко. Чоловікові заламали руки і заштовхали в авто. Коли джип розвернувся, то перед ним їхав ще один, чорний джип, сигналізуючи поліцейської сиреною. Все це відбулося на проспект Оболоні 28б",

- повідомила дружина затриманого.

Пізніше поліція підтвердила затримання Виногродського і розкрила подробиці. За словами правоохоронців, Анатолій Виногродський і його спільник напали на охоронця одного з приватних сільськогосподарських підприємств на Кіровоградщині. Дії чоловіків кваліфіковано як розбійний напад.

За даними прес-служби МВС, нападники побили охоронця з використанням кастетів і телескопічних палиць. Крім того, вони відібрали у потерпілого його особисте майно, завдавши збитків на суму понад 650 тисяч гривень. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Відзначимо, що Анатолій Виногродський був командиром добровольчого батальйону "Донбас" і координатором штабу блокади торгівлі з окупованих територіями.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах