Викрадення  |  27.10.17  |  п'ятниця
 

У США копи з сиренами гналися за десятирічним "автовикрадачем"

У Клівленді, штат Огайо в США десятирічний хлопчик викрав автомобіль своєї мами і влаштував гонки з поліцією. При цьому швидкість машин іноді доходила до 160 км/год.

Як розповіли батьки хлопчика, він зник разом з автомобілем близько 9 ранку. Правоохоронці наздогнали юного гонщика, коли той звернув на дорогу, яка йде паралельно з автострадою.

Повідомляється, що дитину переслідувало п'ять поліцейських машин з сиренами. Правоохоронці супроводжували викрадача дуже обережно, враховуючи, що за кермом перебуває недосвідчений водій, до того ж, неповнолітній.

Проте, один з автомобілів поліції знайшов безпечний спосіб зупинити школяра. Правоохоронцеві довелося навмисне зачепити автомобіль "викрадача" і спрямувати його в дорожній знак.

Як свідчить опублікований у Мережі відеозапис, хлопчик замкнувся в салоні автомобіля, і копам довелося застосувати силу, аби витягнути його звідти.

Як повідомляється, внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Нагадаємо, що раніше в США жінка відсвяткувала свій 94-ий день народження стрибком з парашутом. Підтримали літню екстремалку її внучка і правнучка. Про курйозний випадок повідомляє "Associated Press". Іменинниця, мешканка Пенсільванії Ейла Кемпбелл запевнила, що стрибала з парашутом вперше в житті. Вільне падіння їй настільки сподобалося, що вона пообіцяла в майбутньому стрибнути ще раз.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...