Вибух  |  09.02.14  |  неділя
 

Потерпілі від вибуху на Майдані львів'яни - у важкому стані

Стан здоров'я хлопців, які потерпіли у результаті вибуху в Будинку профспілок 6-го лютого, досі залишається важким, розповіли батьки постраждалих львів'ян.

Обидва протестувальники, яких після інциденту привезли на лікування до Львова, зараз перебувають у реанімаційному відділенні. Щоправда, зі слів Івана Держила, батька одного з потерпілих, стан його сина Назара дещо покращився. Юнак вже точно не бачитиме на ліве око і поки що ледве бачить на праве. Зараз його готують до оперативного втручання. Операцію на голові лікарі поведуть 10-го лютого.

Головний лікар лікарні швидкої допомоги Оксана Воробель повідомляла, що у Назара медики діагностували термоопіки очей і пошкодження голови – роздроблене обличчя, великі проблеми зі щелепою і очима.

Інший постраждалий Роман Дзвінський зараз перебуває у важкому, однак стабільному стані. Йому лікарі ампутували ліву руку та декілька пальців на правій. Крім того, активіст має опіки обличчя. У шпиталі хлопців від візитів міліціонерів охороняють місцеві жителів.

Зазначимо, 6-го лютого у Будинку профспілок розірвалася коробка із надписом «Ліки», від чого потерпіло двоє молодих львів'ян – 21-річний Роман Дзвінський та 16-річний Назар Держило.

Додамо, що Євромайдан.SOS проводить збір коштів на лікування юнаків.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах