Вибух  |  14.02.14  |  п'ятниця
 

На Львівщині підірвали офіс УДАРу

У Жовкві під дверима офісу УДАРу відбувся потужний вибух. Внаслідок детонації невідомого пристрою в радіусі 200 метрів у банках, магазинах і машинах спрацювала сигналізація.

На виклик сигналізації негайно відреагувала приватні служби охорони. Саме вони й зафіксували факт вибуху. Виконавців злочину наразі впіймати не вдалося. Громада Жовкви і колектив місцевого осередку обурені такими діями провокаторів й осуджують будь-які акції, спрямовані на дестабілізацію спокою на Жовківщині.

У прес-службі УДАРу в Львівській області заявили, що за фактом вчиненого злочину скерували заяву в правоохоронні органи. Інформацію по заяві внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

“Ми докладемо усіх зусиль, щоб правоохоронні органи з’ясували, чи це була випадковість, чи мала місце цілеспрямована акція по залякуванню місцевих активістів",

- зазначив представник Ради Львівської обласної організації “УДАР” Ігор Самардак.

За його словами, в Україні вже нарахували сотні випадків залякувань протестувальників Майдану. Траплялися і побиття активістів, і викрадення, і спалення їхніх автівок. Крім того, неодноразово лунали залякування та погрози.

"Ми закликаємо правоохоронців з’ясувати всі обставини цього інциденту та знайти зловмисників",

- додав він

Тим часом у районній міліції поінформували, що проводиться перевірка цього інциденту – зокрема з'ясовують, чи був це справді вибух. Також співробітники правоохоронних органів кажуть, що постраждалих внаслідок випадку немає.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах