Вулиця бандери  |  04.10.21  |  понеділок
 

У Львові відкрили відремонтовану ділянку вулиці Степана Бандери (ФОТО)

Від сьогодні відкрили для проїзду перехрестя вул. С. Бандери–вул. Федьковича. Про це повідомляє “Варта1”, з посиланням на пресслужбу міської ради. Також зазначимо, що з суботи по цій ділянці планують пустити тролейбус.

Реконструкція вул. С. Бандери триває. Підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» проводить роботи на кількох відрізках. Основні роботи зараз зосереджені на перехрестях з вул. Антоновича і вул. Героїв УПА. Сьогодні для проїзду приватного автомобільного транспорту відкрили перехрестя вул. С. Бандери–вул. Федьковича–вул. Шептицьких.

Зараз тут проводять роботи з встановлення тролейбусної контактної мережі, щоб від суботи розпочали курсувати тролейбуси № 32 і № 22.

«На першу декаду листопада відкриваємо проїзд до вул. Антоновича і то вже буде від вул. Чупринки нормальний проїзд транспорту. Ще залишиться в роботі частина від вул. Федьковича до вул. Антоновича. Найскладніша ділянка — вузол вул. Бандери–Городоцької, бо там треба буде робити зупинку і перелаштування колії. Сьогодні є дискусія — від 3 тижнів до 2 місяців. Я поставив завдання, щоб знайти оптимальний варіант, бо ми не можемо вул. Городоцьку закривати на дуже довгий період, але в кінцевому результаті це буде дуже красива вулиця, а також тут буде частина вулиці як пішохідна алея. Всі дискусії, які були в процесі робіт, виникли через проєкт, бо проєкт робив державний інститут, використовуючи ці державні норми, які ще були в старі часи. Завдяки молодим та активним людям, які постійно піднімали питання, нам вдалось цей проєкт відкоригувати. Я оптимістично дивлюсь на ці роботи, вулиця Бандери буде проїзною зі всіма стикуваннями»,

— прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», зараз на вулиці С. Бандери підрядник продовжує ремонтні роботи на кількох ділянках паралельно. Так, тривають роботи з влаштування колектора на перехресті вул. С. Бандери–вул. Героїв УПА, а на перехресті з вул. Антоновича вже завершені всі земляні роботи і відбувається монтаж трамвайних плит. На перехресті з вул. Антоновича також буде встановлено стрілку для переключення трамвайних маршрутів.

«Сьогодні ми відкрили проїзд на перехресті з вул. Федьковича, тож ним вже може користуватися приватний автомобільний транспорт, а з суботи тут поїде тролейбус. Наступна ділянка, яку плануємо відкрити, — це від вул. Коновальця до вул. Антоновича разом з перехрестям. Це буде приблизно 4-7 листопада, можливо трошки швидше. А ділянку від вул. Антоновича до вул. Федьковича плануємо завершити до середини грудня.

За інформацією від Володимира Коваліва, в. о. директора ЛКП

«Львівелектротранс», зараз ремонтні служби «Львівелектротранс» проводять роботи з відновлення контактної мережі на перехресті вул. Федьковича–вул. С. Бандери–пл. Кропивницького. Роботи планують завершити в п’ятницю і в суботу зранку відновити рух тролейбусів № 32 і № 22 по цій ділянці. Натомість коли перекриють перехрестя з вул. Городоцька, то відбудуться зміни у схемах руху кількох трамваїв. Як відзначив Олександр Добоні, головний інженер ТзОВ «Онур», до кінця року усі роботи на вул. С. Бандери, від вул. Чупринки до вул. Городоцька, планують завершити.

Додамо, що відкриття даної ділянки вулиці планувалося першого жовтня, проте вулицю так і не відкрили. Детальніше в сюжеті:

Нагадаємо, проєктно-кошторисна документація на реконструкцію вул. С. Бандери була розроблена у 2020 році проєктною організацією ТзОВ «ТрамДорПроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Проєктом реконструкції вул. С. Бандери передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини й суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, — велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км. Виконуватиме роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e