Вулиця бандери  |  28.09.20  |  понеділок
 

Частину вулиці Бандери закрили на ремонт. Як курсуватиме транспорт

Про це повідомив керівник “Варти-1” Ігор Зінкевич.

Сьогодні, 28 вересня, станом на 08:30 частину вул. С. Бандери уже перекрили на ремонт.

“Мої пропозиції щодо дозволу проїзду приватного транспорту у дві сторони біля скверу церкви Юри — не підтримали”,

— зазначив Ігор Зінкевич.

Зазначимо, перекрито рух транспорту на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича.

За повідомленням Львівської міськради, рух перекрито у зв’язку з проведенням реконструкції вул. С. Бандери. Роботи проводить ТзОВ “Онур” на замовлення ЛКП “Львівавтодор”.

Обꞌїзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої тимчасової схеми організації дорожнього руху.

На час ремонтних робіт відбудуться зміни в русі громадського транспорту. Оскільки буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Чупринки до вул. Антоновича, то з 28 вересня трамвай №1, який курсує від Залізничного вокзалу, поїде по вул. Городоцькій, і кінцева зупинка з вул. Пасічної буде змінена на Погулянку. Так, рух трамвая №7, який курсував від ц. св. Анни до Погулянки, буде тимчасово призупинено.

Натомість автобусні маршрути № 15, 24, 41, 42, 43 поїдуть по вул. Чупринки.

Додамо, роботи на об’єкті поділено на три етапи. Перший етап — від вул. Чупринки до вул. Антоновича, другий — від вул. Антоновича до вул. Героїв УПА, третій — від вул. Героїв УПА до вул. Городоцької.

Проектом реконструкції вул. С. Бандери передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамвая, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, — велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км. Замостять вулицю бруківкою. Загальна вартість реконструкції, згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП “Львівавтодор” та ТзОВ “Онур”, — 209 499 990 грн.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e