Вулиці  |  14.09.21  |  вівторок
 

Завтра деякі вулиці Шевченківського району будуть без води

У середу,15 вересня, ремонтні бригади виконуватимуть планові роботи з перепідключення новозбудованої ділянки водопроводу на вул. П.Орлика. У зв’язку з цим з 09.00 до 22.00 буде призупинено подачу води до понад 20 вулиць Шевченківського району.

Про це інформує пресслужба ЛМР із посиланням на ЛМКП «Львівводоканал».

Зокрема, впродовж дня не матимуть води будинки на вул. Кругла, Під Голоском, Топольна, Топольні провулки, Заозерна, Заозерні провулки, Замарстинівська, Райніса, Волошкова, Сріблиста, Сеньковича, Орлина, Багалія, Розточчя, Дж.Ленона, Студинського, Малоголосківська, Винниця, Петрицького, Купчинського, Чубинського, Холмська та Дивізійна.

«Після закінчення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. На час проведення ремонтних робіт і промивки просимо зробити необхідний запас води»,

- зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

"ЛМКП «Львівводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт",

- додали у підприємстві.

Цілодобова гаряча лінія ЛМКП «Львівводоканал»: 15-51 (для стаціонарних) або +38 (032) 259 15 50, +38 (032) 259 15 51 (з мобільного).

 

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах