Вугілля  |  25.05.18  |  п'ятниця
 

В Україні обіцяють збільшити субсидії для купівлі вугілля

Крім того, можливо переглянуть вартість цього твердого палива, за якою населення проводить закупівлю перед опалювальним сезоном.

Про це повідомив міністр соцполітики Андрій Рева.

З його слів, з 1-го жовтня планується перегляд ціни на вугілля, а також збільшення розміру субсидій для його закупівлі населенням.

Міністр зазначив, що в деяких регіонах України досі немає газопостачання, в результаті чого люди змушені купувати великі обсяги вугілля на зимовий період за ціною 6 тисяч гривень за 1 тонну. При цьому, субсидією можна покрити лише третину вартості - 2,3 тисячі гривень за тонну.

Рева упевнений, що держава повинна підтримувати покупку вугілля громадянами України, щоб замість дорогого імпортного газу люди купували вітчизняне вугілля.

"Розрахунки за видами палива взаємопов'язані: чим більше люди купують твердого палива, тим менше вони використовують природного газу",

- заявив він.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів України затвердив нові норми для отримання субсидій на житлово-комунальні послуги. Відтепер всі, хто володіє нерухомістю певної площі або новим автомобілем, будуть автоматично позбавлятися державних дотацій. Крім того, субсидії позбавлять тих, у кого знайдуть ознаки недостовірності в податкових деклараціях або помітять шахрайство з інформацією про склад сім'ї.

Також субсидію можуть втратити заробітчани. Їм уряд пропонує декларувати всі свої доходи, зароблені за кордоном.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...