Вшанування  |  22.11.19  |  п'ятниця
 

У Львові у ресторані годуватимуть тим, що були змушені їсти українці під час Голодомору

Таким чином вшанують пам’ять жертв Голодомору.

У суботу, 23 листопада, у Львові на площі Ринок працюватиме вуличний ресторан «Непораховані з 1932». Тут студенти Української академії лідерства годуватимуть львів’ян тим, що були змушені їсти українці під час Голодомору 1932-33 років.

Про це інформує Твоє місто з посиланням на повідомлення організаторів.

«Вшанування пам’яті загиблих пройде у незвичному для міста форматі, щоб відтворити атмосферу 1932-1933 років та нагадати львів’янам про ті страшні події, які називають геноцидом української нації»,

– ідеться в повідомленні.

Акція триватиме на площі Ринок з 15:00 до 16:00 у суботу, 23 листопада.

Адже, за даними Інституту національної пам’яті, від штучного голоду померло від 4,5 до 7 мільйонів осіб. Радянська влада знищувала документи та докази своїх злочинів, тому точну кількість жертв порахувати неможливо. Мільйони українців так і залишились невідомими, безіменними та Непорахованими.

Українська академія лідерства — це 10-місячна неформальна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Академія допомагає молоді зрозуміти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Про це повідомляє inlviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах