Все  |  21.12.21  |  вівторок
 

ВООЗ схвалила вже десяту вакцину проти коронавірусу

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті ВООЗ.

Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила для екстреного використання вакцину проти коронавірусу Nuvaxovid компанії Novavax.

Препарат був розроблений Novavax та Коаліцією з питань інновацій для готовності до епідемій (CEPI).

Це вже десята вакцина проти коронавірусу, схвалена ВООЗ.

17 грудня ВООЗ також схвалила для екстреного використання вакцину Covovax компанії Novavax. Covovax і Nuvaxovid є двокомпонентними препаратами, які необхідно зберігати при температурі від 2 до 8 градусів.

Як повідомляв Укрінформ, Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) дало дозвіл на продаж вакцини проти COVID-19 Nuvaxovid, також відомої як NVX-CoV2373, компанії Novavax.

За результатами двох основних клінічних досліджень, Nuvaxovid був ефективним для запобігання COVID-19 у людей віком від 18 років. Загалом у дослідженнях взяли участь понад 45 тисяч осіб.

Побічні ефекти, які спостерігалися під час досліджень при застосуванні препарату, зазвичай були легкими або помірними і зникали через кілька днів після вакцинації. Найпоширенішими були чутливість або біль у місці ін’єкції, втома, біль у м’язах, головний біль, загальне погане самопочуття, біль у суглобах, нудота чи блювота.

Єврокомісія після рішення Європейського агентства з лікарських засобів надала ринкову авторизацію для вакцини Nuvaxovid.

У червні компанія Novavax заявляла, що її вакцина довела ефективність на рівні 90% проти симптомів COVID-19 згідно з даними дослідження, що проводилося серед 30 тисяч добровольців у США та Мексиці.

Вакцина Novavax не потребує зберігання при екстремально холодних температурах на відміну від інших препаратів.

На початку листопада Індонезія першою у світі схвалила для екстреного використання вакцину проти COVID-19 виробництва американської компанії Novavax.

Компанія зареєструвала свою вакцину для схвалення у Сполученому Королівстві, ЄС, Канаді, Австралії, Індії та на Філіппінах.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Коментарі (0) перегляди: 771

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 
Спецтема: коронавірус COVID-19
Суспільство • переглядів: 90583
Помер президент хору Орфей
Культурне життя • переглядів: 1318