Віза  |  19.07.17  |  середа
 

У 2016 році львів'янам видали 500 тисяч віз до Польщі

У минулому році, Генеральне консульство Польщі у Львові видало місцевим жителям більше півмільйона віз.

Про це розповів Генеральний консул Польщі Рафал Вольські на своєму брифінгу у Львові. 

З його слів, саме у Львові знаходиться найбільше консульство Польщі в усьому світі. Рафал Вольські також повідомив, що Польща з нетерпінням чекає, коли Україна підпише угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

"Мені дуже приємно констатувати, що саме у Львові знаходиться найбільше більше Генеральне консульство Польщі в усьому світі. Тільки у минулому році ми видали українцям 515 тисяч віз, з яких 2014, - робочі візи. 60 тисяч віз ми видали особам, які планують у нас господарську діяльність і 31 тисячу видали на правах шенгену. Також, хотілося б порівняти це число в з минулим роком. Уже за перше півріччя 2017 ми видали понад 300 тисяч віз. Україна зробила дуже багато, щоб підписати асоціацію з ЄС. Цей договір - не звичайний папірець. Для України він є життєво необхіднім задля підтримки дружніх зв'язків з країнами Європейського союзу. Також це підстава для поглиблення відносин між Україною та Польщею."

- заявив Генконсул.

Нагадаємо, що 4 квітня Польща призначила Рафала Вольські Генеральним консулом Польщі у Львові. Дипломат висловив свою повагу до міста і заявив, що Польща має намір інвестувати гроші до Львова на спільні культурно-наукові та суспільні проекти.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e