Віза  |  07.06.17  |  середа
 

Швейцарія скасовує візи для України

З 11-го червня, Швейцарська Конфедерація скасовує візи для українських громадян, які є власниками біометричних паспортів.

Відповідну заяву сьогодні в Києві під час зустрічі з українським президентом Петром Порошенком озвучив глава зовнішньополітичного відомства цієї європейської країни Дідьє Буркхальтер. Це означає, що і Європейський Союз, і Швейцарія, яка в нього не входить, нададуть Україні "безвіз" одночасно.

Трохи раніше відбулася зустріч Буркхальтер з його українським колегою Павлом Клімкіним і главою Міністерства внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Обидві сторони підписали угоду, що передбачає спрощення безвізового режиму, а також договір про реадмісію.

Примітно, що в українському Міністерстві закордонних справ вже повідомили, кого після 11-го червня, незважаючи на скасування віз, все ж можуть не пустити в ЄС. Йдеться про осіб, що несуть загрозу порядку в громадських місцях або яким хоча б одна країна Євросоюзу заборонила в'їзд на свою територію. Відмовити у відвідуванні країн ЄС без візи можуть і тим, хто не надасть документи з підтвердженням мети поїздки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e