Війна  |  16.05.22  |  понеділок
 

Росіяни спробували прорвати український кордон у Сумській області

Прикордонники дали бій диверсантам та змусили їх відступити за лінію державного кордону.

Українські прикордонники зранку 16-го травня зупинили російських диверсантів у Сумській області. Ворожі сили для прикриття диверсійно-розвідувальної групи відкрили вогонь по прикордонній території України.

Про це повідомив пресцентр Державної прикордонної служби. Російські окупанти вели стрільбу з мінометів, гранатометів, кулеметів і автоматів. Таким чином вони прикривали диверсійно-розвідувальну групу.

«Прикордонники дали бій диверсантам та змусили їх відступити за лінію державного кордону»,

– сказано в повідомленні.

Інформацію про спробу прориву на Сумщині підтвердив і керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. За його словами, прикордонники розпочали бій і змусили росіян відступити за лінію державного кордону.

Нагадаємо, що бійці територіальної оборони на Харківщині відтіснили російських військових і вийшли на ділянку державного кордону з Росією.

Білорусь після військових навчань, які провели на початку травня, оголосила про розгортання сил спеціальних операцій уздовж кордону з Україною, а також підрозділів протиповітряної оборони, артилерії і ракетних військ на полігонах на заході країни.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e