Віталій кличко  |  06.11.19  |  середа
 

Антикорупційний суд пояснив відкриття справи проти Кличка

Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальну справу проти мера Києва Віталія Кличка через бездіяльність керівника Головного підрозділу детективів НАБУ.

Скаргу, подану на бездіяльність керівника Головного підрозділу детективів НАБУ, було задоволено частково — тільки щодо вимоги зобов’язати НАБУ внести відомості за заявою скаржника від 9 жовтня 2019 року про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Судове рішення у цій частині мотивоване тим, що обов’язок слідчого прийняти заяву про вчинення кримінального правопорушення та впродовж 24 годин внести за цією заявою відомості до ЄРДР виникає незалежно від обґрунтованості або необґрунтованості такої заяви, а також від того, чи подана ця заява із порушенням або дотриманням територіальної чи предметної підслідності»,

— заявили в суді.

У решті скарги заявника було відмовлено. Зокрема скаржник просив визнати протиправною бездіяльність керівника Головного підрозділу детективів НАБУ, зобов’язати його надати витяги з ЄРДР та пам’ятки про процесуальні права та обов’язки потерпілого та повідомити суд про виконання ухвали суду.

 

Про це повідомляє nv.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e