Віртуальна реальність  |  03.03.16  |  четвер
 

McDonald's випустив окуляри віртуальної реальності Happy Goggles

Окуляри пропонують скласти самотужки, використовуючи картонний шолом із лінзами та вирізавши додаткові частини із коробки Happy Meal.

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's вирішила презентувати свій пристрій віртуальної реальності. Для його складання використовується картонний шолом, який включає систему лінз, а решта частини треба повитинати безпосередньо з коробки для Happy Meal. У нього можна встановити мобільний телефон з екраном діагоналлю 4,5-6.

Правда, виникають деякі сумніви в тому, наскільки зручний буде шолом віртуальної реальності від McDonald's. Так, коробки для наборів Happy Meal нерідко просочуються жиром від сендвічів і картоплі, на них часто виявляється сіль, яка теоретично може потрапити в очі дитині.

Першими випробувати Happy Goggles зможуть шведські відвідувачі закладів. Близько 3,5 тис Happy Goggles вже виставлено в 14 ресторанах Швеції за ціною близько 4 дол, і до них безкоштовно пропонується завантажити гру - лижні гонки Slope Stars. Надалі компанія планує зробити пристрій доступним по всьому світу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах