Все  |  12.02.19  |  вівторок
 

Відомо склад збірної України на 8-й етап Кубка світу з біатлону

До програми 8-го етапу Кубка світу-18/19 з біатлону ввійшли спринти, гонки переслідування, класична та одинична змішані естафети.

У четвер, 14 лютого, у Солт-Лейк-Сіті (США) розпочнеться восьмий етап Кубка світу з біатлону сезону-18/19, який буде останнім перед чемпіонатом світу у шведському Естерсунді.

Згідно з повідомленням офіційного сайту Федерації біатлону України, багато команд готуються до чемпіонату світу-2019 у Швеції. Тому стартові листи гонок втратять багатьох сильних спортсменів.

Збірна України також буде у скороченому складі під час змагань в американському Солт-Лейк-Сіті – четверо спортсменів, які виступали в канадському Кенморі. У понеділок, 11 лютого, вони повернуться в Європу для підготовки для чемпіонатів Європи та світу.

Тобто до виступу в Солт-Лейк-Сіті готуються семеро українських біатлоністів: Дмитро Підручний, Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Юлія Джима, Яна Бондар, Надія Бєлкіна, Марія Кручова.

Нагадаємо, до програми восьмого етапу Кубка світу з біатлону, що відбудеться з 14 по 17 лютого, увійшли спринти, гонки переслідування, класична та одинична змішані естафети.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах