|  04.11.18  |  неділя
 

Померла активістка Катерина Гандзюк

У неділю, 4 листопада, померла жертва нападу в Херсоні активістка Катерина Гандзюк, яку облили кислотою колишні бійці АТО.

Про це стало відомо з повідомлення в Facebook-спільноті "Хто замовив Катю Гандзюк?".

"Деталі будуть пізніше. Прохання не турбувати родичів. Друзі протягом доби нададуть більше інформації!"

- йдеться в тексті повідомлення.

Нагадаємо, що на керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради Катерину Гандзюк напали 31 липня. Близько 8:30 чиновниця вийшла з під'їзду власного будинку і попрямувала у своїх справах, а з кущів назустріч вийшов хлопець років 20-25 з ємністю в руках. Порівнявшись з жінкою, він хлюпнув вміст ємності їй в обличчя і втік.

Слідство підозрює в скоєнні нападу п'ятьох колишніх учасників АТО. Це В'ячеслав Вишневський, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, Сергій Торбін і Микита Грабчук. Торбін у підозрі фігурує як організатор замаху.

В кінці жовтня Сергію Торбіну етапували з Херсонського слідчого ізолятора в слідчий ізолятор СБУ в Києві.

Катерина Гандзюк народилася 17 червня 1985 року в Херсоні. Все своє життя прожила в Херсоні, де і стала відомою завдяки своїй політичній і громадській діяльності. Була депутатом Херсонської обласної ради V скликання та Херсонської міської ради VI скликання, в.о. глави справами виконавчого комітету Херсонської міської ради, радником херсонського міського голови. Крім того, працювала національним волонтером ООН.

Нагадаємо, що раніше активістка та радник міського голови Херсона Катерина Гандзюк, яку облили сірчаною кислотою, опублікувала відеозвернення до громадськості та української влади.

"Так, я знаю, що виглядаю зараз погано. Але, принаймні, мене лікують. Мене лікують добре українські лікарі. І я точно знаю, що виглядаю зараз набагато краще, ніж виглядають в Україні справедливість і правосуддя",

- зазначила тоді активістка.

 
 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах