Все  |  21.06.19  |  п'ятниця
 

Вбиту Дашу Лук’яненко ховають в білій труні: плаче вся Україна, кадри прощання

У селі Іванівка Одеської області проводжають в останню путь 11-річну Дашу Лук’яненко, звіряче вбивство якої потрясло всю Україну

Похорон дівчинки, чиє тіло знайшли 19 червня, пройшов в її рідному селі в п’ятницю, 21 червня. Попрощатися з Дашею прийшло багато людей: крім рідних і близьких проводити дівчинку в останню путь прийшли односельці, поліцейські і просто небайдужі люди. 

Церемонія прощання почалася біля будинку сім’ї Лук’яненко о 12:00. Сьогоднішній день в Іванівському районі Одеської області оголошено днем ​​жалоби.

Маленьку Дашу ховають у закритій білій труні. Люди підходили до неї, щоб попрощатися з дівчинкою і висловлювали співчуття її родині. Через те, що на похорон зібралося дуже багато людей, поліція взяла під додаткову охорону будинок вбивці дівчинки Миколи Тарасова.

Голова сільської ради виступив з промовою після відспівування дівчинки.

«Ми співчуваємо батькам. До останнього ми вірили, що дівчинку знайдуть. Ми шукали в лісі, в колодязях і вірили, що дівчинку знайдуть і вона оживе. Коли ми дізналися, що вона вже була мертва…Ми не могли подумати, що нелюдь поруч і майстерно маніпулює нами. Ми вдячні поліції, що вони зловили цього нелюда і дали батькам можливість поховати це маленьке тільце»,

– заявив він.

Всього на похорон Даші прийшли близько 500 осіб.

Нагадаємо, раніше експерти назвали точну причину смерті 11-річної Даші Лук’яненко, чиє вбивство вразило Україну.

Судові медики дослідили тіло дівчинки і прийшли висновку, що причиною смерті Даші стала колото-різана рана шиї.

Відзначається, що озброєний ножем вбивця пошкодив дівчинці сонну артерію, що і призвело до її смерті.

Цей висновок підтверджує версію поліції, відповідно до якої підозрюваний задушив дівчинку руками, намагався згвалтувати і завдав їй поранення гострим предметом. Після цього вбивця зв’язав їй ноги скотчем, надів на голову пакет, прив’язав до ніг каміння і скинув у вигрібну яму.

Про це повідомляє Politeka

Фото: Страна.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах