Валерія гонтарева  |  18.09.19  |  середа
 

Гонтарева знайшла "винного" в підпалі будинку

Ексглава Національного банку вважає, що всі події, які трапилися з нею і її рідними останнім часом, організував Коломойський.

Колишня глава Нацбанку Валерія Гонтарева впевнена, що підпал її будинку та автомобіля невістки, а також ДТП з нею в Лондоні організовані бізнесменом Ігорем Коломойським. Про це вона заявила в інтерв'ю Lb.ua.

Версію про те, що підпали вона інсценувала сама, Гонтарева називає маячнею.


"Всі погрози, які звучали від нього в мою адресу ще в березні, квітні і травні, тягнули на 155 політичних притулків, але навіщо мені притулок, якщо я - резидент Англії, який тут живе, працює і платить податки?" - сказала Гонтарева.


Вона не сумнівається, що всі НП з нею організовані Коломойським.

"У мене навіть немає сумнівів! Вся ця бригада, вони не просто труять мене, але роблять це нахабно, та ще й кепкують. Той же Коломойський ходив на YES і розповідав, що я, мовляв, "обіцяв відправити за неї літак, а не машину". Ці люди вже втратили людську гідність, вони гірше криміналу - кримінал, як мінімум, дітей своїх ворогів не чіпає, а вони підпалюють моєї невістки автомобіль. Вони сміються в обличчя всій світовій спільноті. Історія з будинком - апофеоз", - заявила Гонтарева.Також вона згадала експрезидент Петра Порошенка. "З того моменту (звільнення), жодного разу його не бачила. Більш того, скажу чесно: зараз, коли зі мною трапилася трагедія, він мені навіть sms-ку не написав", - сказала Гонтарева.


Відзначимо, поліція не виключає версію підпалу будинку Гонтаревої на її замовлення.

Про це повідомляє ua.korrespondent.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах