Все  |  04.10.19  |  п'ятниця
 

В Україні зростуть штрафи для перевізників, що відмовляються возити пільговиків

Штрафи зростуть від 8 до 150 неоподаткованих мінімумів громадян.

В Україні зростуть штрафи для перевізників, котрі безпідставно відмовлятимуться перевозити пільговиків у громадському транспорті. Відповідний законопроєкт учора, 3 жовтня, підтримала Верховна Рада України.

Тож тепер перевізників зможуть оштрафувати на 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для водіїв і суб'єктів підприємницької діяльності. Це 2550 гривень станом на 1 січня 2019 року. Натомість нині штрафи становлять 8 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Додамо, що на перевезення пільговиків у бюджеті Львова на 2019 заклали 240,3 млн грн (61,3 на автотранспорт та 179 млн грн – на електротранспорт).

20 січня торік приватні перевізники скасували безкоштовний проїзд для пенсіонерів. Пізніше Кабінет Міністрів ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами громадського транспорту. У Львові неодноразово заявляли, що місто не має коштів на монетизацію, на яку за розрахунками необхідно понад 400 млн гривень. Натомість взимку цього року перевізники та управління транспорту домовились знову перевозити пенсіонерів та деяких пільговиків безкоштовно, натомість для решти категорій пасажирів вартість проїзду в міських автобусах зросла з 5 до 7 грн.

Про це повідомляє tvoemisto.tv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах