Все  |  10.07.18  |  вівторок
 

В Україні стартувала безкоштовна вакцинація дорослих від кору

Щеплення стосується тих людей, хто перебуває у групах підвищеного ризику: працівники у сферах охорони здоров’я, освіти, залучені до Операції об’єднаних сил або студенти.

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун повідомила, що в Україні стартує безкоштовна вакцинація від кору серед дорослих.

"Починаємо безоплатну вакцинацію від кору дорослих - тих, хто ще не отримав щеплення та відноситься до груп підвищеного ризику. Поступово ми охоплюємо щепленнями проти кору все більше дітей, проте через недостатній рівень вакцинації у попередні роки, багато дорослих людей так само вразливі до хвороби",

- написала Супрун у Facebook.

Впродовж 2018 року українці, які є в групах ризику та в їхньому колективі хтось захворів на кір, можуть вакцинуватися безоплатно.

У групах ризику - працівники закладів охорони здоров’я (і медики, і немедичні працівники), освітніх закладів, студенти, працівники МВС, Міноборони, СБУ, Національної поліції України та Нацгвардії України, Держприкордонслужби та Управління держохорони України.

"Якщо ви серед цих груп ризику, у вашому колективі стався спалах кору та у вас немає щеплення - звертайтеся до свого сімейного лікаря або терапевта",

- додала Супрун.

Раніше повідомлялося, що вперше за останні 7 років українці повністю забезпечені вакцинами, необхідними для імунопрофілактики, відповідно до календаря щеплень. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах