Все  |  03.05.17  |  середа
 

В Україні презентували унікальний автомобіль

На українському ринку представлений дуже рідкісний і унікальний автомобіль - Porsche 911 Targa 4S Exclusive Design Edition.

Як передає "Сегодня", головна особливість цього авто - незвичайний блакитний колір кузова, а також золоті написи на дверях. Крім того, в золотистий відтінок пофарбовані і литі диски.

Салон Porsche оброблений блакитною шкірою з красивими декоративними швами. На порогах тепер є накладки з назвою моделі. Комплектація включає навіть спортивні крісла з електроприводом в 18 позиціях.

Характеристики нової моделі Porsche вражають: він розвиває швидкість до 300 кілометрів на годину, розганяється за чотири секунди до 100 кілометрів на годину, оснащений семиступеневою коробкою передач з двома зчепленнями, трилітрової оппозитною шісткою з турбонадувом потужністю 420 кінських сил.

Втім, покупців на такий автомобіль, судячи з усього, знайдеться небагато. Справа в тому, що його вартість в два рази вища за ціну стандартної моделі. На українському ринку ексклюзивне авто буде продаватися за 220 тисяч євро.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах