Все  |  03.07.19  |  середа
 

В Україні можуть запровадити реєстр та хімічну кастрацію педофілів

Тепер за документ повинні проголосувати депутати Верховної ради.

Комітет Верховної Ради питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти в цілому закон про посилення покарання за сексуальні злочини проти дітей. Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм у Facebook.

За його словами, рішення було ухвалене 3 липня.

"У нас невелика перемога. Тільки що парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти в цілому законопроєкт №6607 про створення реєстру осіб засуджених за сексуальні злочини відносно малолітніх і посилення відповідальності за ці злочини",

- йдеться в повідомленні.

Як зазначив Найєм, розгляд законопроєкту став можливим в тому числі завдяки петиції, яка зібрала понад 30 тисяч підписів.

Законопроєкт №6607 – це проєкт закону про введення Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітньої чи малолітнього, і посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканості малолітньої чи малолітнього.

У разі його прийняття буде створено реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітньої чи малолітнього. Осіб, які поступають на роботу в дитячі установи, перевірятимуть через цей реєстр.

Також посилиться відповідальність за статеві злочини проти дітей.

Окрім цього, введуть хімічну кастрацію - як добровільний захід медичного характеру.

Хімічна кастрація - це уколи та таблетки, які мають певний час дії (тобто це не довічно). Згідно із законопроєктом, хімічна кастрація може застосовуватися тільки до осіб, хворих на педофілію. Факт хвороби підтверджує психіатр.

Законопроєкт розділяє осіб, засуджених за статеві злочини проти дітей, на дві групи: здорові та хворі на педофілію. Здорові будуть відбувати покарання згідно з вироком. А хворі на педофілію матимуть можливість частину терміну покарання добровільно замінити хімічною кастрацією.

Про це повідомляє Главком

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах