Все  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

В Україні чекають лютих морозів до -25°

До кінця січня очікується значне похолодання до 20-25 градусів морозу, повідомляє "Укргідрометцентр".

"Починаючи з 25 січня, дуже висока ймовірність сильного похолодання в Україні зі зниженням температури до 14-19 градусів, а 27-28 січня - до 20-25 градусів морозу. Хотів би відзначити, що це оцінки і прогнози, які ми можемо зробити сьогодні. За 3-4 діб до початку періодів погіршення погодних умов ми деталізуємо і в часі, і по території, і визначимо критерії небезпечних явищ - швидкість вітру, кількість опадів, висоту снігу",

- сказав директор відомства Микола Кульбіда в ході засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що раніше віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко доручив обласним державним адміністраціям, а також "Укравтодору", Національної поліції та Державній службі з надзвичайних ситуацій вжити необхідних заходів для своєчасного реагування на значне погіршення погодних умов, яке очікується протягом найближчих 10 днів у більшості областей України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах