Все  |  03.04.20  |  п'ятниця
 

В Івано-Франківську в пологовому померла вже третя жінка

У міському перинатальному центрі Івано-Франківська після передчасних пологів померла жінка, в якої підозрюють коронавірусну інфекцію. Це вже третій летальний випадок за чотири дні.

Про це на брифінгу 2 квітня повідомила начальниця міського управління охорони здоров’я Марія Бойко. За її словами, у померлої породіллі була двостороння пневмонія.

Зокрема, на вчорашньому брифінгу щодо коронавірусу в ОДА повідомили, що в третьої померлої взяли тест на коронавірус: під час розтину було встановлено підозру на двобічну пневмонію.

«Медична допомога була надана їй дуже швидко. До 10 хв жінку розродили, народилася дитина, яка була переведена у реанімаційне відділення. Причини раптової смерті на фоні повного здоров’я на даний час встановлюються. Жінка не була в контакті з тою вагітною жінкою, в якої виявили коронавірус, про результати якого ми довідалися тільки вчора. Сьогодні проводився розтин цієї жінки. Встановлено, що у жінки є підозра на двобічну пневмонію. Тому ми розглядаємо питання, що цій жінці виставлена підозра на коронавірусну інфекцію»,

– зазначила Марія Бойко.

Вона уточнила, що матеріали для аналізів на коронавірус померлої відправили в лабораторію ЦГЗ до Києва.

Дитина народилася недоношеною, зараз перебуває в реанімації.

Наразі коронавірус підтверджений у ще однієї вагітної жінки у Франківському перинатальному центрі. Вона ізольована в окремій палаті, її стан задовільний.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах