Все  |  19.10.21  |  вівторок
 

Уже завтра можуть бути всі підстави для переходу Львівщини в червону зону

Про це на брифінгу повідомив керівник департаменту охорони здоров’я Львіської ОДА Орест Чемерис, пише Dailylviv.com.

У Львівській області показник завантаженості ліжкомісць з киснем вже два дні перевищений. Якщо така ситуація спостерігатиметься і завтра, то є всі підстави для переходу області у «червону» зону.

"Зокрема, якщо проаналізувати ключові показники захворюваності, то один з них в області вже перевищений – це кількість госпіталізованих з ковідом осіб на 100 тис населення протягом останніх 7 днів. Якщо граничний показник для переходу у «червону» зону – 60, то на Львівщині – він вже становить більше 70. Показник завантаженості ліжкомісць з киснем вже два дні перевищений і становить 65%. Якщо така ситуація спостерігатиметься і завтра, то є всі підстави для переходу області у «червону» зону. Проте це відбувається лише за рішенням державної комісії ТЕБ і НС",

- сказав він на брифінгу.

Більш того, як наголосив Чемерис, на межі допустимої норми і показник виявлення хворих на коронавірус. В останні три дні цей показник коливається від 18,5% до 19,6%, тоді як норма 20%. А минулої доби в області зафіксували найбільшу за час пандемії кількість смертей від COVID-19.

 

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Коментарі (0) перегляди: 918

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 
Спецтема: коронавірус COVID-19
Суспільство • переглядів: 81769
Мінцифра презентувала нові послуги у "Дії"
Наука та ІТ • переглядів: 988