Ув'язнені  |  16.11.18  |  п'ятниця
 

Незвична виставка з фотографіями ув'язнених відкрилась у Львові

У Центрі Шептицького у Львові відкрили фотовиставку, присвячену ув'язненим з назвою "Освіта – шлях додому. Місця позбавлення волі: чи можна знайти вихід?".

13 листопада у Центрі Шептицького у Львові відкрилась виставка, присвячена тим, хто опинився у місцях, позбавлених волі. На виставці виставлені портрети ув'язнених українських виправних колоній.

Фотовиставка створена з метою, за словами керівника проектів благодійної організації "100% життя" Наталії Проць,  привернути увагу до проблем засуджених. Один з напрямів роботи організації спрямований на впровадження освітніх процесів на рівні колоній. Члени організації спілкуються з ув'язненими, і розуміють, як каже Наталія Проць, важливість освіти і навчання навіть у колонії. Фотовиставка є своєрідним механізмом привернення уваги громадськості до впровадження освітніх процесів у колоніях. Вона показує як освіта змінює життя засуджених і як допоможе реалізуватись їм у майбутньому.

Фотовиставка складається з чорно-білих портретів. Усі вони мають підписи, що є короткими коментарями портретованих про їхній досвід, отримання фаху у колонії, важливість навчання.

Фотовиставка супроводжувалась широкою дискусією на тему освіти для ув'язнених. За словами організаторів, вона покликана привернути увагу до потреб людей, що опинились у місцях позбавлення волі, подолання існуючих стереотипів, важливість ресоціалізації колишніх засуджених, а також акцентуванні на якісній співпраці навчальних закладів, державних структур та громадськості у вирішенні питань засуджених.

Фотовиставка у Центрі Шептицького триватиме до 22 листопада. Всі бажаючі можуть її відвідати безкоштовно.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах