Уряд  |  14.04.20  |  вівторок
 

Уряд виділив понад 100 млн грн на ліквідацію пожежі в зоні відчуження

Як інформує 14 квітня Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, Уряд виділив додаткові кошти на ліквідацію пожежі в зоні відчуження та наслідків надзвичайних ситуацій.

Кабінет Міністрів України на своєму позачерговому засіданні прийняв рішення про виділення додаткових коштів на ліквідацію пожежі у зоні відчуження та для здійснення заходів, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями.

Зокрема, ухвалено розпорядження про виділення 100 млн грн Міністерству внутрішніх справ, які будуть направлені Державній службі з надзвичайних ситуацій для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням та ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
Також Уряд прийняв розпорядження про виділення Міністерству енергетики та захисту довкілля 44,9 млн грн (для Держагентства лісових ресурсів – 10,1 млн грн та Держагентства України з управління зоною відчуження – 34,8 млн грн) для здійснення заходів, пов’язаних з пожежами в зоні відчуження та зоні обов’язкового відселення.
Кошти будуть виділені з Резервного фонду державного бюджету.
Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 4 квітня о 13:22 до ДСНС надійшла інформація, що в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. Станом на 14 квітня на території Чорнобильської зони відчуження відкритого вогню немає, спостерігається незначне тління лісової підстилки.

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах